Нова побједа рукометаша Локомотиве

spot_img
spot_img

Након дужег избивања из наше дворане, у суботу су наши рукометаши у оквиру IX кола Премијер лиге БиХ у рукомету дочекали екипу Коњуха из Живиница и уписали нова три бода.

Екипа из Живиница је стални члан Премијер лиге БиХ која је традиционално тврд орах у гостима. Уводне минуте утакмице припадају гостима, али није дуго требало да се наши момци тргну што је довело до резултатског егала.

Добру игру у одбрани рукометаши Локомотиве нису успјели искористити за убједљивије вођство на полувремену, понајвише захваљујући промашеним зицерима који срећом нису скупо коштали брчанску екипу, те се на полувријеме одлази при резултату 16:14 за наше момке.

Друго полувријеме Брчаци отварају ријешени да се резултатски одвоје, што би имдонијело мирнију завршницу, те у 45. минуту имају плус 4 што ипак не гарантује завршницу без стреса. Ипак, на крилима Милана Дувњака и капитена Александра Ђуркића Локомотива успјева утакмицу привести крају у своју корист за коначних 32:30.

Важни бодови за ову младу екипу, пред наставак убрзаног ритма такмичења који ће се до половине децембра играти сриједом и суботом.