Нова три бода за ЖРК Јединство Брчко

Рушкометашице брчанског Јединства јуче су у дворани Економске школе одиграле заостало 5. коло И лиге РС у рукомету за жене.

У још једној сјајној утакмици савладана је екипа из Добоја, резултатом 32:27 (18:14), па су наше даме свом клубу и граду донијеле нова три бода.

Утакмица није била лака, противник је пружио сјајан отпор, али наше рукометашице се већ на полувремену одвајају на 4 разлике.

У другом полувремену разлика је наставила да расте, па је у једном тренутку била и читавих 7 голова, тако да су рукометашице Јединства мирно привели утакмицу крају са коначних 32:27.

У саставу су овај пут биле: Митровић, Пекић, Бојкић, Марканови 1, Рендић 2, Лукић 3, Пантић 8 (2), Крајсумовић 6 (2), Петровић, Недић, Пајић 6, Лазић 2, Ђурић и Катић 4 (1), Кошарац и Ерић.

Тренери: Милуновић, Радовановић.

Наше рукометашице имале су шест седмераца, од којих су реализовале пет, док су противнице искористиле сва три досуђена седмерца.

Слдећу утакмицу наше даме играју већ у суботу – поново на домаћем терену, против екипе Борца из Бања Луке.

Сви љубитељи спорта су добродошли, а из ЖРК Јединство истичу да им подршка публике много значи, те још једном позивају суграђане да уживају у сјајном мечу.