РК “Локомотива”: Побједа у првој утакмици пред домаћом публиком

Синоћ је у дворани Економске школе у Брчком одиграно 2. коло Премијер лиге БиХ у рукомету. Наши рукометаши угостили су екипу МРК Горажде и остварили другу побједу.

Утакмицу су боље отворили гости, те у првих 10 минута одбрану “Локоса” хватали на спавању за вођство 2:5. Ипак, Брчаци су брзо “похватали конце” у својој игри, те преко Инића ухватили прикључак. Пар минута се играло гол за гол да би рукометаши “Локомотиве” у пар брзих напада успјели на одмор да оду са резултатом 13:11.

Друго полувријемо поново боље отварају гости, што им доноси изједначење у 35 минути. На крилима синоћ непогрешивог Стефана Вукоје (12) домаћини стижу до предности коју су успјели задржати до краја за коначних 29:25.

Екипи Горажда све честитке на врло квалитетној партији, а наши рукометаши већ у сриједу гостују екипи РК Вогошћа Пољине Хилс, актуелном вицепрваку БиХ.